Dveře komunitního centra se znovu otevírají v pondělí 22. června

Více než čtyři měsíce centrum fungovalo zcela jinak, než jste byli zvyklí. Kontakt s Vámi jsme ale v žádném případě neztratili.

Více než 500krát jsme se s Vámi spojili telefonicky, pokud to bylo potřeba, dovezli jsme Vám roušky, potravinový balíček, obstarali nákup nebo vyzvedli léky. Zdarma jsme rozdali více než 130 pracovních sešitů na trénink paměti, které jsme připravili ve spolupráci s Ondřejem Klusem a Nadací Karel Komárek Family Foundation.

Díky video lekcím našich lektorů jste si mohli zacvičit tai-chi, jemnou jógu, procvičit pánevní dno nebo se naučit dechová cvičení, a tak se po celou dobu koronavirové pandemie udržovat ve fyzické a psychické pohodě.

Mockrát Vám všem děkujeme, že jste to těžké období zvládali statečně a s úsměvem. A teď už se jenom těšíme na Vaši hojnou účast na pravidelných aktivitách, které jsou pro Vás od 22. června připraveny.

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit

Přidej komentář ke článku

Tvůj email nebude zveřejněn.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací