Napiš přání pro lepší časy

Potěšte drobným dárkem a osobním přáním pro rok 2021 některého z členů naší komunity včetně lektorů a dobrovolníků. Napište přání pro lepší časy, zároveň si vyberte dáreček s přáním pro sebe.

Rok 2020 měl a stále ještě má nepříjemnou covidovou pachuť spojenou s řadou omezení. Chtěli bychom Vás všechny před Vánoci nějak potěšit, ale v dnešní době se prakticky nedá plánovat. Proto přicházíme s akcí, která může proběhnout i v době, kdy je společenský život omezen.

Napiš přání pro lepší časy

Kdy?

Letošní advent začal 29. listopadu, my jsme začali psát přáníčka a připravovat dárky 1. prosince.

Kde?

Přáníčka s drobnými dárky ukládáme a vyzvedáváme pod vánočním stromkem, který už teď stojí v komunitním centru A DOMA.

Co?

Pokud chcete někoho potěšit a zároveň máte rádi překvapení, připravte malý, ale milý dáreček. Nic velkého a rozhodně ne drahého. Může to být například bižuterie, drobná dekorace, vánoční ozdůbka, šátek, hrnek, knížka, o které víte, že by určitě udělala někomu radost…Dáreček úhledně zabalte (nejlépe do vánočního papíru) a přineste k nám do komunitního centra. Tady pro Vás budou připravená přáníčka; ke každému dárku, který přinesete, totiž ještě připojíte Vaše osobní přání pro lepší časy.

A co dál?

Každý, kdo pod stromek uloží dárek a opatří ho osobním přáním, si zároveň může vybrat dáreček s přáním pro sebe. Část nadílky bychom samozřejmě rádi předali i lektorům a dobrovolníkům, kteří Vás celým rokem doprovázeli. Poslední dárky u nás budou k vyzvednutí 21. prosince, kdyby náhodou nějaké balíčky se vzkazy zbyly, pokusíme se udělat radost alespoň některým z přátel komunitního centra, kteří si nemohli přijít osobně.

Aktuální informace o akci hledejte na našem facebookovém profilu.

Napiš přání pro lepší časy
Napiš přání pro lepší časy
Napiš přání pro lepší časy
Napiš přání pro lepší časy
Mohlo by se vám také líbit

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací