Procházka botanickou zahradou v Troji

Prudké slunce, horko, ale zároveň nádherně upravené venkovní expozice botanické zahrady s nabídkou stínu pro odpočinek – v  tomto duchu se nesla středeční akce komunitního centra.

V Botanické zahradě Praha  jsme strávili více než dvě hodiny. Areál jsme prošli celý od severu k jihu, zlatým hřebem byla procházka Ornamentální zahradou a naučná stezka vedoucí Vinicí sv. Kláry.

Příští návštěvu venkovních expozic bychom rádi naplánovali na květen, to je prý, dle názoru místních, botanická nejrozkvetlejší.

Děkujeme zaměstnancům zahrady za milé přijetí a zajímavý komentář, návštěvu rozhodně doporučujeme zástupcům všech věkových kategorií.

Autorkou fotografií je paní Iva Pletková. Mockrát děkujeme! Další snímky najdete na našem facebookovém profilu.

V nejbližších dnech Vás zveme na výlet do Průhonického parku a návštěvu zámku a parku v Úholičkách. Podrobnější informace naleznete v programovém letáku komunitního centra.

Mohlo by se vám také líbit

Přidej komentář ke článku

Tvůj email nebude zveřejněn.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací