Program aktivit KC na říjen 2020

Komunitní centrum A DOMA představuje říjnový program. I s nastupujícím podzimem nabízíme dostatek aktivit venku – například komentované vycházky po Praze i v jejím okolí, pétanque, lekce Nordic Walking, relaxační dechová cvičení.

 

Dále bychom Vás rádi upozornili na novinku, kterou zařazuje lektorka Jana Stehnová, a to trénink propojení mozkových hemisfér. Cvičení pomůže udržet mozkové hemisféry v rovnováze, což je nutný předpoklad pro vyrovnanou mysl i duševní pohodu. Pokud nefungují obě části v souladu, můžeme to poznat v běžném životě třeba na jemné motorice, nevyrovnanosti pravé a levé strany těla či horším soustředění.

 

Rádi bychom Vás pozvali také na prohlídku Kaple Svatého kříže u Apolináře, výstavu orchidejí, tvořivou dílnu se základy korálkování a možná Vás nalákáme i na komunitní receptář, jehož tématem bude listové těsto.

 

Připomínáme, že vítáni jsou především senioři nad 65 let z Prahy 4, a že aktivity jsou zdarma! U akcí označených písmenem R je nutná rezervace – osobně přímo v KC, mailem na znovudozivotaspolu@adoma-os.cz nebo telefonicky na 725 070 061 či 725 001 061. Budeme se na Vás těšit.

program-aktivit-ŘÍJEN-2020

program aktivit-ŘÍJEN-2020 str.2

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit

Přidej komentář ke článku

Tvůj email nebude zveřejněn.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací