Program aktivit KC na říjen 2020

Komunitní centrum A DOMA představuje říjnový program. I s nastupujícím podzimem nabízíme dostatek aktivit venku – například komentované vycházky po Praze i v jejím okolí, pétanque, lekce Nordic Walking, relaxační dechová cvičení.

 

Dále bychom Vás rádi upozornili na novinku, kterou zařazuje lektorka Jana Stehnová, a to trénink propojení mozkových hemisfér. Cvičení pomůže udržet mozkové hemisféry v rovnováze, což je nutný předpoklad pro vyrovnanou mysl i duševní pohodu. Pokud nefungují obě části v souladu, můžeme to poznat v běžném životě třeba na jemné motorice, nevyrovnanosti pravé a levé strany těla či horším soustředění.

 

Rádi bychom Vás pozvali také na prohlídku Kaple Svatého kříže u Apolináře, výstavu orchidejí, tvořivou dílnu se základy korálkování a možná Vás nalákáme i na komunitní receptář, jehož tématem bude listové těsto.

 

Připomínáme, že vítáni jsou především senioři nad 65 let z Prahy 4, a že aktivity jsou zdarma! U akcí označených písmenem R je nutná rezervace – osobně přímo v KC, mailem na znovudozivotaspolu@adoma-os.cz nebo telefonicky na 725 070 061 či 725 001 061. Budeme se na Vás těšit.

program-aktivit-ŘÍJEN-2020

program aktivit-ŘÍJEN-2020 str.2

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací