Program aktivit KC na září 2020

Komunitní centrum A DOMA představuje zářijový program. Pro velký zájem přidáváme lekce jógy a po prázdninové přestávce znovu nabízíme cvičení pánevním dnem.

Dále upozorňujeme na úvodní workshop arteterapie a řadu zajímavých seminářů. Pozveme Vás na prohlídku Památníku Jaroslava Ježka a na procházku po Dívčích hradech. V rámci tvořivé dílny vyzkoušíme razítkování na textil a na receptáři si vyměníme tipy na to, jak nejlépe zavařovat či sušit úrodu.

I v září vyrážíme na pétanque a vycházky s Nordic Walking holemi a na dvě odpoledne otevíráme komunitní kavárnu, ve které si můžete zahrát scrabble, šachy, dámu, karty nebo využít nabídku kvízů pro procvičení mozku.

Připomínáme, že vítáni jsou především senioři nad 65 let z Prahy 4, a že aktivity jsou zdarma! U akcí označených písmenem R je nutná rezervace – osobně přímo v KC, mailem na znovudozivotaspolu@adoma-os.cz nebo telefonicky na 725 070 061 či 725 001 061. Budeme se na Vás těšit.

 

program-aktivit-ZÁŘÍ-2020

program aktivit ZÁŘÍ 2020 str.2

Mohlo by se vám také líbit

Přidej komentář ke článku

Tvůj email nebude zveřejněn.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací