Program aktivit na prosinec 2020

Komunitní centrum A DOMA představuje prosincový program. Převažují venkovní aktivity a nechybí ani možnost zapojit se online přes počítač z domácího prostředí.

 

Navazujeme na formáty, které se osvědčily během listopadového zvláštního režimu. Pondělky patří lekcím tai chi pro seniory v parku, ve středu nabízíme možnost připojit se na online lekci relaxačního dechového cvičení a čtvrtek je vyhrazen milovníkům Nordic Walking. Koncem týdne probíhá online výuka angličtiny a němčiny.

 

V prosincovém programu najdete dále komentovanou vycházku po Malé Straně, adventní návštěvu Vyšehradu a speciální lekci cvičení pánevním dnem za chůze. 21. prosince otvíráme dveře komunitního dokořán a zveme všechny naše příznivce na malé předvánoční posezení u stromečku.

 

Všechny aktivity komunitního centra jsou zdarma a jsou určeny především pro seniory nad 65 let z Prahy 4. Na akce označené písmenem R je nutná rezervace. Novinky z komunitního centra najdete i na našem facebookovém profilu.

program aktivit-Prosinec-2020/1
program-aktivit-PROSINEC-2020 str.2

program-aktivit-PROSINEC-2020

program aktivit-PROSINEC-2020 str.2

Mohlo by se vám také líbit

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací