Relaxační dechové cvičení

Dech je dar, mezi  nádechem a výdechem probíhá celý život. Právě z tohoto moudra vychází pravidelné lekce Relaxačních dechových cvičení, určených nejen pro seniory.

Vědomý nádech a výdech, tedy dechová cvičení pomáhají při fyzických i psychických potížích. Kromě zlepšení dlouholetých zdravotních problému s dýcháním, o kterém pravidelné návštěvnice lekcí svorně hovoří, mají dechová cvičení i blahodárný vliv na naši mysl.

Několikaminutové soustředěné dýchání, při němž se za vedení zkušené lektorky Jany Stehnové účastnice lekcí věnují plně samy sobě a svému nitru, zároveň slouží jako prevence úzkostných či depresivních stavů. Pravidelné provádění dechových cvičení je výborným nástrojem ke zlepšení psychické vyrovnanosti a uklidnění naší mysli, ale už po každé jedné lekci si nemůžeme nevšimnout rozjasněných, uvolněných a usměvavých tváří našich seniorek.

Rozpis pravidelných lekcí dechové relaxace naleznete v našem programu aktivit.

Mohlo by se vám také líbit

Přidej komentář ke článku

Tvůj email nebude zveřejněn.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací